SiTIKULTYS Dron 4 You

Kompleksowe usługi
dronem dla Twojej branży

Świadczymy usługi dronem skrojone pod Twoje potrzeby. W związku z tym niezależnie w jakim sektorze działasz, nasz personel dopasuje rozwiązania odpowiednie dla Ciebie.

Na zdjęciu widoczny kombajn na polu, który został zrobiony z drona. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu dronów, które są dostosowane do potrzeb Twojej branży. Nasz zespół specjalistów wybierze rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do Twoich wymagań, niezależnie od sektora, w którym działasz. Dzięki naszej pomocy, będziesz miał możliwość wykorzystania drona do różnych celów, w tym do fotografowania oraz nagrywania wizualizacji z powietrza. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz pełne zadowolenie naszych klientów. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, jak wiele korzyści może przynieść zastosowanie drona w Twojej branży.

Obsługuję różnego typu zlecenia:

ORTOFOTOMAPY Z DRONA

ARCHITEKTURA

IWENTY Z DRONA

FILMY Z POWIETRZA

ZDJĘCIA Z POWIETRZA

MODELE 3D Z DRONA

Filmowanie z drona

Autel EVO II PRO 6K

to dron stworzony do wymagających zadań, w których kluczowa jest dostępność zaawansowanych funkcji, umożliwiających realizację najwyższej jakości materiałów. W efekcie tego EVO II PRO udostępnia kamerę z matrycą 1'', która umożliwia rejestrowanie filmów w jakości 6K 30 kl./s. . To sprawia, że można go bez przeszkód dopasować do aktualnej sytuacji zdjęciowej i realizowanego projektu. 

Sprzęt

Sprzęt

Yuneec H520 z kamerą Yuneec E90

to najnowsza odsłona z serii Typhoon H, gdzie kolor to dopiero początek zmian! Odświeżona platforma posiada większy o 40mm rozstaw ramion, co pozwoliło na zastosowanie większych śmigieł z szybkim systemem demontażu, tym samym znacznie poprawiając właściwości lotne drona. Urządzenie niezwykle stabilne, pozwala na wykonywanie bardzo precyzyjnych ujęć co jest niezwykle ważne nie tylko przy filmowaniu ruchomych obiektów, ale także przy tworzeniu map 2D i 3D
Zainstalowana kamera E90 w platformie Yuneec H520 o rozdzielczości 20 megapikseli czyni z tej jednostki potężne choć bardzo kompaktowe urządzenie. Obiektyw wykonany ze szła zapewnia kąt widzenia 90 stopni i pozwala na rejestrację wideo w formacie UHD 4K przy 60fps, dzięki czemu materiał jest niezwykle płynny i pozwala na świetną obróbkę dla ujęć slow motion

Wynajem drona obejmuje wypożyczenie statku powietrznego wraz z operatorem w celu realizacji planowanych ujęć zdjęciowych lub filmowych.
Operator drona/pilot posiada niezbędne i obowiązkowe Świadectwo kwalifikacji do legalnej obsługi BSP
wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem.

WYNAJMIJ DRONA Z OPERATOREM

pozostańmy w kontakcie

Znajdz Nas

Kontakt

Godziny pracy

Poniedziałek- Piątek 7:00-22:00

Sobota 8:00-20:00

Grzegorz Kultys grzegorz.kultys@sitikultys.pl
+48 506-614-000

Powered by sitikultys.pl

Długa 56E, 41-922 Radzionków

Anna Kultys biuro@sitikultys.pl
+48 509-836-844